Programma NEVOBO



Programma van Nevobo
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000BD1B 68
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D1B CA
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D1B CD
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D1B CF
Bosweg 27 D
Speellocatie: Sportcentrum Leek uur Wedstrijd: 1000D1B EC
De Schelp 35
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG) uur Wedstrijd: 1000D1B GC
Blauwborgje 16
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D2D BC
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D2D BE
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D2D BG
Bosweg 27 D
Speellocatie: Peelo uur Wedstrijd: 1000D2D FB
Scharmbarg 31
Speellocatie: Sporthal Groote Veen uur Wedstrijd: 1000D2D HB
Boomgaard 7
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D3E BC
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D3E BE
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D3E BG
Bosweg 27 D
Speellocatie: De Brug uur Wedstrijd: 1000D3E FB
Donderslaan 161
Speellocatie: Europahal uur Wedstrijd: 1000D3E HB
Nieuweweg 6
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JA2A1 AD
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JA2A1 AE
Bosweg 27 D
Speellocatie: Europahal uur Wedstrijd: 1000JA2A1 CA
Nieuweweg 6
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JB2A1 BA
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JB2A1 BD
Bosweg 27 D
Speellocatie: Leens uur Wedstrijd: 1000JB2A1 CB
Breekweg 4
Speellocatie: De Kooi uur Wedstrijd: 1000JB2A1 EB
Boventilsterweg 1
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JC2A1 BA
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JC2A1 BC
Bosweg 27 D
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000JC2A1 BE
Bosweg 27 D
Speellocatie: Leens uur Wedstrijd: 1000JC2A1 CB
Breekweg 4
vrijdag 6 november 18:45 uur Merna XC 1 LSV XC 1 Wedstrijd: 1000JC2A1 CB
Speellocatie: Leens
zaterdag 7 november 13:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000JC2A1 BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 november 15:00 uur LSV DS 2 Ritola DS 2 Wedstrijd: 1000D2D BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 november 15:00 uur LSV XA 1 Zuvoc XA 1 Wedstrijd: 1000JA2A1 AE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 november 17:00 uur LSV DS 1 Oryx DS 1 Wedstrijd: 1000D1B CD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 november 17:00 uur LSV DS 3 Oranje Nassau DS 12 Wedstrijd: 1000D3E BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 november 17:30 uur Voklubol XB 1 LSV XB 1 Wedstrijd: 1000JB2A1 EB
Speellocatie: De Kooi
vrijdag 13 november 18:00 uur LSV XB 1 Voklubol XB 1 Wedstrijd: 1000JB2A1 BE
Speellocatie: Boshal
vrijdag 13 november 21:15 uur Ritola DS 4 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E DB
Speellocatie: De Zwet
zaterdag 14 november 12:30 uur Exstudiantes DS 3 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D DB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 14 november 12:30 uur VIOS/K XA 1 LSV XA 1 Wedstrijd: 1000JA2A1 BA
Speellocatie: Duurswoldhal
zaterdag 14 november 16:45 uur DIO/Bedum DS 3 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B LC
Speellocatie: De Beemden
zaterdag 21 november 15:00 uur Computerrent/Veracles DS 5 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B BC
Speellocatie: Struikhal (RUG)
zaterdag 21 november 18:00 uur vv Trias XA 1 LSV XA 1 Wedstrijd: 1000JA2A1 DA
Speellocatie: Eelwerd
woensdag 25 november 20:00 uur Zuvoc DS 1 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D LB
Speellocatie: MFC Noordsuythoeve
zaterdag 28 november 11:00 uur Zuvoc XA 1 LSV XA 1 Wedstrijd: 1000JA2A1 EA
Speellocatie: MFC Noordsuythoeve
zaterdag 28 november 11:00 uur VVM XC 1 LSV XC 1 Wedstrijd: 1000JC2A1 DB
Speellocatie: Hippolytushal
zaterdag 28 november 16:30 uur Autohuiz/Set Uppers JB 1 LSV XB 1 Wedstrijd: 1000JB2A1 DB
Speellocatie: Eextahal
zaterdag 28 november 20:00 uur VKM DS 1 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E LB
Speellocatie: De Menterne
donderdag 3 december 20:30 uur LSV DS 1 Computerrent/Veracles DS 5 Wedstrijd: 1000D1B CB
Speellocatie: Boshal
dinsdag 8 december 19:45 uur Calamity DS 1 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E AB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 12 december 13:30 uur Voklubol XC 1 LSV XC 1 Wedstrijd: 1000JC2A1 EB
Speellocatie: De Kooi
zaterdag 12 december 14:30 uur Lycurgus DS 4 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B KC
Speellocatie: Beijum
zaterdag 12 december 15:30 uur Kroton DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D AB
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG)
zaterdag 16 januari 15:00 uur LSV DS 2 de Gave DS 1 Wedstrijd: 1000D2D BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 16 januari 17:00 uur LSV DS 1 vv Trias DS 1 Wedstrijd: 1000D1B CI
Speellocatie: Boshal
zaterdag 16 januari 17:00 uur LSV DS 3 Lycurgus DS 9 Wedstrijd: 1000D3E BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 23 januari 16:30 uur Olympia DS 3 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B HC
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 23 januari 18:15 uur Olympia DS 6 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E IB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 23 januari 20:00 uur Olympia DS 4 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D IB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 30 januari 15:00 uur LSV DS 2 Actief DS 1 Wedstrijd: 1000D2D BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 januari 17:00 uur LSV DS 1 Donitas DS 8 Wedstrijd: 1000D1B CG
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 januari 17:00 uur LSV DS 3 Krathos DS 6 Wedstrijd: 1000D3E BH
Speellocatie: Boshal
dinsdag 2 februari 19:30 uur Blijham DS 3 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E GB
Speellocatie: De Stelling
zaterdag 6 februari 16:30 uur VIOS/K DS 2 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B FC
Speellocatie: Duurswoldhal
zaterdag 6 februari 19:30 uur Krathos DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D GB
Speellocatie: Europahal
zaterdag 13 februari 15:00 uur LSV DS 2 Peelermarke DS 1 Wedstrijd: 1000D2D BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 13 februari 17:00 uur LSV DS 1 Impala DS 2 Wedstrijd: 1000D1B CE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 13 februari 17:00 uur LSV DS 3 Oranje Nassau DS 9 Wedstrijd: 1000D3E BF
Speellocatie: Boshal
donderdag 4 maart 19:45 uur Oryx DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B DC
Speellocatie: Selwerd
donderdag 4 maart 21:15 uur Oranje Nassau DS 12 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E EB
Speellocatie: Selwerd
vrijdag 5 maart 19:30 uur Ritola DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D EB
Speellocatie: De Zwet
zaterdag 13 maart 15:00 uur LSV DS 2 Exstudiantes DS 3 Wedstrijd: 1000D2D BD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 13 maart 17:00 uur LSV DS 1 DIO/Bedum DS 3 Wedstrijd: 1000D1B CL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 13 maart 17:00 uur LSV DS 3 Ritola DS 4 Wedstrijd: 1000D3E BD
Speellocatie: Boshal
vrijdag 19 maart 19:30 uur Dijk Vastgoed/Set Uppers DS 3 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D CB
Speellocatie: Eextahal
vrijdag 19 maart 19:30 uur Stadscafé de Pastorie/Set Uppers DS 5 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E CB
Speellocatie: Eextahal
zaterdag 27 maart 15:00 uur LSV DS 2 Zuvoc DS 1 Wedstrijd: 1000D2D BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 27 maart 17:00 uur LSV DS 3 VKM DS 1 Wedstrijd: 1000D3E BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 27 maart 19:30 uur Kroton DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B AC
Speellocatie: HGhal (RUG)
zaterdag 10 april 15:00 uur LSV DS 2 Kroton DS 2 Wedstrijd: 1000D2D BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 10 april 17:00 uur LSV DS 1 Lycurgus DS 4 Wedstrijd: 1000D1B CK
Speellocatie: Boshal
zaterdag 10 april 17:00 uur LSV DS 3 Calamity DS 1 Wedstrijd: 1000D3E BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 17 april 18:30 uur Flash/Veendam DS 5 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2D KB
Speellocatie: Parkstadhal
zaterdag 17 april 19:00 uur Dovo/Hujades DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000D1B JC
Speellocatie: De Leegens